Паливний клапан двосторонній човновий Ø10 mm f/YAM/MAR/MER/HON Eng. 43708

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паливний клапан двосторонній човновий Ø10 mm f/YAM/MAR/MER/HON Eng. 43708 Паливний клапан двосторонній Ø10 mm, f/YAM/MAR/MER/HON Eng.
43708 Паливний клапан двосторонній човновий Ø10 mm f/YAM/MAR/MER/HON Eng. 43708
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lalizas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Діаметр труби | 19 мм |
| Ємність | 7Ah |
| Напруга | 12V |
| Розмір | 150х90х65 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 332,33 ₴
