Гелевий акумулятор для човнових моторів Weekender DS 90 Ah 12 V з дисплеєм 27 кг



Гелевий акумулятор Weekender DS 90 Ah 12 V з дисплеєм 27 кг
Акумулятор гелевий Weekender 12 В 90 А·год з дисплеєм є високотехнологічним і якісним елементом живлення як для електродвигунів, так і для іншого обладнання.
Акумуляторна батарея має цифровий екран. Цифровий дисплей із оглядом напруги в реальному часі.
Особливості:
- Захист від перевантажень — коли струм перевищує ємність, зазначену на верхній кришці, або загальний струм на виході занадто високий, акумулятор автоматично активує функцію захисту від перевантажень, замініть зовнішній пристрій або зменште загальний струм на виході
- Захист від надмірної зарядки — акумулятор перейде в стан захисту від надмірної зарядки, коли він повністю зарядиться. Якщо акумулятор не використовується впродовж тривалого часу, від'єднайтеся від зарядного пристрою.
- Коли напруга знижується нижче ніж 11.6 В, акумулятор автоматично зупиняється. У надзвичайній ситуації користувач може натиснути відповідний перемикач живлення, що відразу ж увімкне аварійне подавання електроживлення.
- Коли напруга знижується нижче, ніж 10.8 В, акумулятор вимикається, аварійне подавання електроживлення неможливе.
- Коли напруга перевищує 12.9 В, акумулятор перевантажуватиметься.
- Вага 27 кг
Характеристики:
| Виробник | Weekender |
| Модель | 12v90ah ds |
| Місткість АКБ | 90 А·год |
| Напруга | 12 Вольтів |
| Модифікація | Тяговий гелевий акумулятор, АКБ глибокого розрядження з дисплеєм |
| Глибина розряду (максимум) | до 10,8 вольтів |
| Напруга для заряду (максимум) | до 14,8 вольтів |
| Зарядний пристрій | Заряджається імпульсним зарядним пристроєм |
| Різновид | Необслуговуваний гелевий акумулятор |
| Корпус | сіро-жовтогарячий ABS пластик |
| Пластини | Свинець |
| Клеми | Мідні |
| Количество отсеков | 6 комірок |
| Температура використання АКБ | от -20 до +50 |
| Довжина: | 333 мм |
| Висота | 216 мм (з ручками та клемами 222 мм) |
| Ширина | 173 мм |
| Вага | 27 кг |
| Саморозрядження | до 90% за 3 місяці, до 60% за рік |
| Переваги | Необслуговуваний цілісний корпус, індикація заряду на дисплеї, стійкий до агресивного середовища, термін експлуатації до 10 років, до 500 циклів заряджання, стійкий до холоду |
| Комплектація | У картонній коробці: АКБ, болти із шайбами, ручка |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
ВАЖЛИВО!
Недотримання правил експлуатації акумулятора, може призвести до швидкої втрати ємності, скорочення терміну служби пристрою та відмови у безкоштовному гарантійному обслуговуванні або заміні.
Зверніть увагу:
Після розрядження свинцево-кислотних акумуляторів (у тому числі AGM, MG та GEL) категорично заборонено їх подальше використання без повного відновлення заряду. У випадку частих відключень електроенергії та регулярних порушень циклу «заряд–розряд» батарея може втратити ємність навіть у межах гарантійного строку — це не є гарантійним випадком.
Недопустимо розряджати акумулятор нижче 10,5 В — це призводить до незворотної втрати ємності. Заряджання необхідно здійснювати правильним струмом відповідно до технології та ємності АКБ.
Якщо використовується кілька акумуляторів (послідовно або паралельно), вони мають бути ідентичними — однієї марки, ємності, технології, напруги, кількості циклів «заряд–розряд» та однієї партії виробництва.
Перед тривалим зберіганням акумулятор слід повністю зарядити. Якщо напруга опускається нижче 12,6 В — його потрібно дозарядити. Допустимий температурний діапазон зберігання — від -20 °C до +50 °C.
У разі порушення правил експлуатації, що призвели до втрати ємності або інших несправностей, продавець чи виробник має право відмовити у гарантійному обслуговуванні, ремонті або заміні товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 100 А-год |
| Розмір | 333х173х222мм |
| Сила струму заряду | 2А, 5А, 10А |
| Сонячна панель | не більше 140Вт 18В |
| Тип двигуна | Електромотор |
| Тип виробу | зарядний пристрій |
- Ціна: 8 611,78 ₴
