Акумулятор гелевий для човна та катера Newmax Корея 100 Ah 12 V 30 кг SG 1000H


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор гелевий для човна та катера Newmax Корея 100 Ah 12 V 30 кг SG 1000H
Акумулятор гелевий Newmax Корея 100Ah 12 V (L:368 mm x W:172mm x H:219mm) 30 кг гарантія 2 роки Зроблено в Кореї
Характеристики
| Виробник | Newmax |
| Модель | 100ah sg1000h gel |
| Місткість АКБ | 100 А·год |
| Напруга | 12 Вольтів |
| Модифікація | Тяговий гелевий акумулятор, АКБ глибокого розрядження |
| Різновид | Необслуговуваний гелевий акумулятор |
| Корпус | ABS пластик |
| Клеми | Мідні |
| Количество отсеков | 6 комірок |
| Довжина: | 368 мм |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Вага | 30 кг |
| Саморозрядження | до 90% за 3 місяці, до 60% за рік |
| Переваги | Необслуговуваний цілісний корпус, стійкий до агресивного середовища, тривалий термін експлуатації, стійкий до холоду, нові технології |
| Комплектація | У картонній коробці: АКБ і болти із шайбами |
Акумулятор гелевий для човна та катера Newmax Корея 100 Ah 12 V 30 кг SG 1000H
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7Ah |
| Розмір | 150х90х65 |
| Тип виробу | AGM акумулятор |
- Ціна: 10 338,96 ₴
