Гелевий акумулятор для човнових моторів 65 Ah 12 V Fisher


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гелевий акумулятор для човнових моторів 65 Ah 12 V FisherХарактеристики:
Тип виробу: гелевий акумулятор Fisher
Ємність (Ah): 65
Вольтаж (V/DC): 12
Вага (кг): 18,6
Розміри (мм): 348*168*178 (д/ш/в)
Розташування клем: надГелевий акумулятор для човнових моторів 65 Ah 12 V Fisher
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12 V |
| Ємність | 60 Ah |
| Розмір | 348х168х178мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 10А |
| Тип виробу | гелевий акумулятор |
- Ціна: 5 853,12 ₴
