Акумулятор для човна та катера AGM 12 Ah 12 B Fisher

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор для човна та катера AGM 12 Ah 12 B FisherХарактеристики:
Тип виробу: AGM акумулятор Fisher
Ємність (Ah): 12
Вольтаж (V/DC): 12
Вага (кг): 3,3
Розміри (мм): 152х99х94 (д/ш/в)
Розташування клем: зверху
Витримує сильний розряд, до (V): 10,6Акумулятор для човна та катера AGM 12 Ah 12 B Fisher
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12 V |
| Ємність | 12 Ah |
| Напруга | 12V |
| Розмір | 152х99х94 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 10А |
| Тип виробу | AGM акумулятор |
- Ціна: 1 063,79 ₴
