AGM акумулятор для човна та катера 120 Ah Fisher 12 V

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятор для човна та катера 120 Ah Fisher 12 VХарактеристики:
Тип виробу: AGM акумулятор
Ємність (Ah): 120
Напруга (V): 12
Розмір (мм): 420х180х275
Вага (кг): 34AGM акумулятор для човна та катера 120 Ah Fisher 12 V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 120Ah |
| Ємність акумулятора | 120 А·год |
| Напруга | 12 |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Розмір | 420х180х275 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Тип виробу | AGM акумулятор |
- Ціна: 9 584,58 ₴
