AGM акумулятор для човна та катера 100 Ah Fisher 12 V

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятор для човна та катера 100 Ah Fisher 12 VХарактеристики:
Тип виробу: AGM акумулятор
Ємність (Ah): 100
Напруга (V): 12
Розмір (мм): 415x179x264
Вага (кг): 30AGM акумулятор для човна та катера 100 Ah Fisher 12 V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 100 Ah |
| Ємність акумулятора | 100 А·год |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Розмір | 415x179x264 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Тип виробу | AGM акумулятор |
- Ціна: 7 544,81 ₴
