AGM акумулятор для човна та катера 90 Ah Fisher 12 V

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор AGM 90Ah Fisher 12V
Характеристики:
Тип виробу: AGM акумулятор
Ємність (Ah): 90
Напруга (V): 12
Розмір (мм): 407х174х209
Вага (кг): 29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 90Ah |
| Ємність акумулятора | 90 А·год |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Розмір | 407х174х209 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Тип виробу | AGM акумулятор |
- Ціна: 7 622,62 ₴
