Гелевий акумулятор для човнових моторів 80 Ah Fisher 12 V





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гелевий акумулятор для човнових моторів 80 Ah Fisher 12 VХарактеристики:
Тип виробу: гелевий акумулятор
Ємність (Ah): 80
Вольтаж (V): 12
Розмір (мм): 405x172x209 (д/ш/в)
Вага (кг): 27Гелевий акумулятор для човнових моторів 80 Ah Fisher 12 V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 80 Ah |
| Ємність акумулятора | 80 А·год |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Розмір | 405x172x209 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 2А, 5А, 10А |
| Тип виробу | гелевий акумулятор |
- Ціна: 7 819,63 ₴

