Гелевий акумулятор для човнових моторів 90 Ah Fisher 12 V


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гелевий акумулятор для човнових моторів 90 Ah Fisher 12 VХарактеристики:
Тип виробу: гелевий акумулятор
Ємність (Ah): 90
Вольтаж (V): 12
Розмір (мм): 321x179x250 (д/ш/в)
Вага (кг): 29Гелевий акумулятор для човнових моторів 90 Ah Fisher 12 V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 90 Ah |
| Розмір | 321x179x250 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 10А |
| Тип виробу | гелевий акумулятор |
- Ціна: 7 819,63 ₴
