Пара морських динаміків 120 Вт DBS6010B чорні

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пара морських динаміків 120 Вт DBS6010B чорні
Пара морських динаміків 120 Вт DBS6010B чорні
Акустика 6.5" широкосмугова
Пара водонепроникних динаміків виготовлена з ABS пластику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 18 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Діаметр (мм) | 180 мм |
| Врізний розмір мм | 135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 051,96 ₴
