Гелевий акумулятор для човнових моторів 100 Ah Fisher 12 V


Акумуляторів залишилося дуже мало! Поспішайте купити сьогодні, щоб забезпечити себе джерелом енергії цієї зими!
Гелевий акумулятор Fisher Gel 100Ah 12V — джерело живлення, яке встановлюється для роботи човнового електромотора, бортової системи суднов та інших девайсів.
Чудово підходить для електромоторів із тягою 15.4 кг або 16.3 кг. Також його активно застосовують як безперебійне джерело живлення для газових котлів, для безперебійників, для організації освітлення та під'єднання побутових електричних приладів через перетворювач-інвертор напруги 12-220 вольтів.
Він не виділяє шкідливих випарів, тому без побоювання акумулятор застосовують навіть удома.
Гелева батарея Fisher здатна безперебійно функціонувати впродовж 10-12 років, якщо дотримуватися основних правил експлуатації.
Щоб ємність акумулятора не падав, потрібно:
- не переривати процес заряджання, поки він не закінчиться;
- не розряджати акумулятор нижче 10.5 Вольта;
- ставити його на заряджання раз на 6 місяців, навіть якщо він не використовується;
- зберігати за температури від -20 °C до +50 °C.
Наш магазин пропонує купити гелевий акумулятор Fisher Gel 100 Ah 12V за оптимальною вартістю, з офіційною гарантією на 2 роки.
Основні характеристики
| Тип товару | акумулятор |
| Бренд | Fisher |
| Тип акумулятора | гелевий |
| Ємність (А·год) | 100 |
| Напруга (В) | 12 |
| Тип клем | под болт |
| Порогова напруга зарядного пристрою в циклічному режимі (В) | 14.2-14.4 |
| Максимальна сила струму зарядного пристрою (А) | 16 |
| Вага (кг) | 30 |
| Гарантия (мес) | 24 |
Габаритні розміри
| Глибина (мм) | 340 |
| Ширина (мм) | 180 |
| Висота (мм) | 230 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12V |
| Ємність | 100 Ah |
| Розмір | 334x177x269 мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 10А |
| Тип виробу | гелевий акумулятор |
- Ціна: 8 929,83 ₴
