Акумулятор для човна та катера AGM Weekender Marine 200 Ah 12 V 54.5 кг



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор для човна та катера AGM Weekender Marine 200 Ah 12 V 54.5 кг
Аккумулятор AGM Weekender Marine 200Ah 12V 54.5кг
12V200Ah
Акумулятор для човна та катера AGM Weekender Marine 200 Ah 12 V 54.5 кг| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 12 V |
| Ємність | 60 Ah |
| Напруга | 12V |
| Розмір | 348х168х178мм |
| Сила струму | 2-4-8 А |
| Сила струму заряду | 10А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип виробу | гелевий акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
- Ціна: 17 832,82 ₴
